درباره ما

همواره در فرآیند خرید یکی از دل‌واپسی‌های خریدار یافتن کالای مورد نظر با بالاترین کیفیت ممکن متناسب با بودجه اختصاص داده شده برای رفع نیاز خود است. تک‌متال در چنین شرایطی با ارائه طیف متنوعی از کالای صنعتی در شاخه‌های مختلف با دقت نظر هرچه تمام‌تر روی کارایی و کارآمدی از نقطه نظر یک کاربر به محصولات قدم به قدم از ابتدای شروع فرآیند خرید و تا به کار گرفتن کالا مشتری را همراهی می‌کند. 

در صنعت روز دنیا عامل تعیین کننده در پیشی گرفتن از سایر رقبا برای تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات تسریع در راه‌اندازی خطوط تولید جدید و یا جایگزینی خطوط از رده خارج شده قبلی است. امروزه فرآیند خرید کالا به دلیل گستردگی تنوع محصولات و یا بروز شدن مدل‌های قبلی مطابق استانداردهای روز دنیا موجب ایجاد سردرگمی و گاها دل‌مشغولی برای تامین‌کنندگان از جهت انتخاب مناسب‌ترین کالا هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ کارایی برای نیاز مربوطه خود شده است.

ابزار و وسیله‌های صنعتی به دلیل  برخورداری از ماهیت تخصصی که نشئت گرفته از نوع کار حساسی که انجام می‌دهند است ممکن است در مواقعی برای مسئولین خرید سردرگمی در انتخاب کالا ایجاد کنند. در تک‌متال  سعی شده است با ارائه توضیحات کامل در ارتباط با محصولات کاربر در صورت عدم شناخت قبلی ذهنیت روشنی نسبت به محصولات پیدا کند و با دیدی باز کالای مورد نظر خود را خریداری کند.